SHINRAI – Партнерські відносини, побудовані на довірі

Будучи визнаним лідером серед виробників принтерів і мультифункціональних пристроїв, компанія ОКІ завжди вірила у те, що успіх у бізнесі залежить від тісного співробітництва із партнерами, направленого на досягнення видатних результатів у галузі і розвиток послуг, що відповідатимуть потребам її клієнтів. Впродовж багатьох років і ми, і наші торгові партнери прагнули до забезпечення високого рівня якості товарів, розвитку професіоналізму та підтримки. Завдяки цьому зросли продажі та доходи наших партнерів.

Ми цінуємо наших партнерів і відносини, які ми з ними побудували. Наш успіх залежить від вашого успіху, саме тому ми створили партнерську програму Shinrai. Будучи японською компанією, ми назвали програму словом «Shinrai», що означає довіру та вірність. Цих принципів компанія OKI чітко дотримується у роботі зі своїми партнерами. Метою партнерської програми Shinrai є досягнення успіху через партнерство, що ґрунтується на взаємній довірі і лояльності.

Партнерська програма Shinrai включає низку різних категорій партнерів. Вам буде призначено тип членства в залежності від моделі бізнесу та рівня вашої участі у програмі і підтримки компанії OKI.

Партнери по програмі Shinrai користуються різними рівнями підтримки та винагород, з якими можна ознайомитися у таблиці нижче. Крім того, компанія OKI надає своїм партнерам звання «Спеціаліст» з поліграфії, інноваційних рішень, матеріально-технічного обслуговування або з запровадження послуги інтелектуального керованого документообігу.

Як стати учасником програми OKI Shinrai?

После Вашей регестрации данные будут обработаны как можно скорее и Вы получите сообщение с доступом по Email.

 

 

Стати партнером OKI ShinraiБільше інформації про програму Shinrai